بهترین وکیل خانواده در تهران متخصص و با تجربه مشاوره حقوقی وکیل پایه یک دادگستری خانم در تهران حقوقی ، کیفری ، خانواده

بهترین وکیل خانواده در تهران متخصص و با تجربه مشاوره حقوقی وکیل پایه یک دادگستری خانم در تهران حقوقی ، کیفری ، خانواده

هر چند وکیل تلفنی نیز در بسیاری از موارد می تواند به ما کمک کند . بنابراین به ترتیب این عناوین را مورد بررسی قرار می دهیم که وکیل خانواده کیست ، چگونه یک وکیل خانواده خوب پیدا کنم و وظایف وکیل خانواده کدامند . چنانچه صیغه عقد نکاح مطابق شرع اسلام انجام گرفته باشد، این ازدواج در ایران در اداره ثبت احوال ثبت می شود . بنابراین اگر زن از خانواده ثروتمندی باشد ، مقدار نفقه او بیشتر از زنی است که از خانواده متوسط است .

یکی از موضوعاتی که معمولاً در پرونده‌ها بررسی گردیده و افراد زیادی اطلاعاتی در این مورد می‌خواهند دعوی‌های مربوط به ملاقات فرزند است. برای هر دو طرف نباید مانعی از سوی طرف مقابل ایجاد شود که فرزند خود را ببینند. یا این که شاید ساکن تهران باشید و بخواهید در برخی موارد به‌صورت حضوری از وکیل مشاوره دریافت کنید. به این صورت است که مشاوره‌های پیش از عقد قرارداد شامل هزینه و پس از آن هر مشاوره رایگان است. در مقابل وکلا می‌توانند صرفاً با راهنمایی و دادن راهکار به خانواده‌ها به آن‌ها در پیروز شدن پرونده‌های خانوادگی کمک کنند. در واقع این امکان نیز وجود دارد که خود اعضای خانواده در دادگاه حضور نداشته باشند و وکیل خانواده به‌عنوان نماینده دادخواهان در دادگاه‌ها حاضر گردد.

خوب و کارآمد بودن وکیل نیز موضوع مهم دیگری اس که معمولاً خانواده‌ها با آن درگیر هستند. بالاخره بهتر است که کل پروسه رسیدگی به پرونده‌هایی مانند طلاق و مهریه به‌صورت خصوصی و محرمانه انجام شود. بالاخره بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند زندگی شخصی‌شان در حریم مانده و پس از ان مدت‌زمان خوبی بتوانند از خدمات مشاوره استفاده کنند.

وکیل خانواده خوب در مشهدبیان میدارد به موجب قانون حمایت خانواده مصوب 1391 قوه قضاییه مکلف است در هر حوزه قضایی به تعداد کافی شعبه دادگاه خانواده تشکیل دهد . هدف ما استفاده از دانش و تجربه وکلای مجموعه در جهت ارائه بهترین و موثرترین راهکار موفقیت در مواجهه اشخاص با مشکلات قضایی و اداری از طریق ارزیابی و بررسی پرونده ، تنظیم اوراق قضایی ، دادن مشاوره حقوقی و همچنین پیگیری پرونده از بهترین و سریعترین راههای ممکن می باشد. به طور مثال بر اساس مسائل و مشکلات ایجاد شده در دادگاه های خانواده به علت مهریه زیاد و عدم توانایی پرداخت مرد و در نهایت زندانی شدن مرد برای سال ها، باعث شد که قانون گذار سقف مشخصی از مهریه را به عنوان حق زن در قانون درج کند.

در ایران، دولت الزامی برای وجود وکیل خانواده برای هر خانواده قرار نداده است و حمایت و خدماتی نیز در این مورد عرضه نمی کند. هرچند بیمه وکالت که از سوی چند شرکت بیمه ایرانی طرح شد، نیز در زمینه وکیل خانواده به نتیجه نرسیده است. اما بهتر است خانواده در زمینه امور معاملات و قراردادهای خود، سرمایه گذاری های جزء و کل، امور مربوط به تشکیل خانواده و فرزندان و … از یک مشاور حقوقی کمک بگیرد تا بتواند با راهنمایی های وی بهترین راه را برای حل مسائل خود با صرف کمترین وقت ممکن پیدا نماید. اکثر افرادی که به نوعی مبتلا به دعاوی خانواده می باشند و تسلط کافی بر قوانین و مقررات شکلی و ماهوی در زمینه دعاوی خانواده ندارند ، مایل به اخذ وکیل خانواده می باشند تا از حقوق آنها به نحو احسن دفاع نماید .

  • اصلی ترین هدف از ارائه مشاوره حقوقی خانواده، اطلاع رسانی به مردم و ایجاد آگاهی در میان آنها است.
  • در زمان جدایی ، زن می تواند جهیزیه خود را از شوهر مطالبه کند و آنها را از شوهر پس بگیرد.
  • همچنین اگر با تشخیص دادگاه خانواده نتواند بین همسران خود عدالت رفتار نکند.
  • گواهی ای است مبنی بر اینکه صاحب شناسنامه،سابقه ازدواج نداشته ویا ازدواج واقع شده منجربه جدایی براثر طلاق،فسخ نکاح،بذلیا انقضاء مدت در ازدواج منقطع و فوت همسرشده باشد.
  • 1- اختلاف جنس 2- اراده و وجود اراده نه اشتباه و نه اکراه 3- در ایجاب و قبول هم به اصالت و هم به نیابت، هر دو جایز است.

وکیل خانواده وظیفه دارد تمامی جزئیات، حقایق و احتمالات را به طور کامل و جامع و به زبان ساده برای اشخاص درگیر در پرونده شرح دهد و آن ها را از روند حقوقی مربوط به مسئله آگاه سازد. فارغ از مباحث تکنیکی و علم مربوط به این موضوع وکیل خانواده می بایست روحیه مسالمت جویانه نیز داشته باشد طبیعی است که یک وکیل متخصص دعاوی مالیاتی روحیه مناسبی برای انجام پرونده های خانوادگی را ندارد . چنانچه زن نسبت به مطالبه نفقه اقدام نماید مراجع قضایی برای تعیین نفقه این امر را به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع می دهند تا نفقه زوجه را با در نظر گرفتن شئونات و تحصیلات و خانواده پدری وی تعیین نماید و با توجه به نظر کارشناس حکم مقتضی صادر می شود. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با شعار صداقت در پیگیری تمامی دعاوی با بهره گیری از تیم حقوقی خو اماده ارائه انواع خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد.

مفهوم کلی حضانت یعنی پرورش و نگهداری کردن از کودکان که بعد از جدایی والدین باید تکلیف آن مشخص گردد. در این صورت، حضور خود زوجه جهت اقدامات بعدی و در دادگاه و دفترخانه لازم است. چنانچه زوجه بخواهد برای خود نیز وکیل دادگستری اختیار کند میتواند وکالتنامۀ دیگری بدین منظور با وکیل دادگستری تنظیم و امضا کند. در دعاوی وکیل خانواده خانواده دادگاه می تواند جهت فراهم نمودن شرایط صلح و سازش جلسه دادگاه را به درخواست زوجین یا یکی از آنان حداکثر برای دوبار به تاخیر اندازد. در تعریف دعاوی خانوادگی میتوان بیان نمود که چنانچه دعوای مطرح شده مربوط به عضوی از خانواده باشد این دعوا از دعاوی خانوادگی بوده و رسیدگی به ان در دادگاه خانواده می باشد.

بدون شک این خوشنودی و احساس اعتماد موکلین به موسسه همواره باعث انگیزه و تلاش مستمر در این مجموعه بزرگ گردیده است که حاصل این تلاش چیزی جز احساس رضایت و پیروزی برای موکلین عزیزمان نبوده است. 2- در صورتی که هدف موکل وکیل خانواده ، فقط به جهت تذکر دادن به همسرش است در چنین وضعیتی وکیل خانواده باید تا حد امکان ، از اقامه دعوا جلوگیری کند و بیش تر از طریق تماس تلفنی و یا حتی برقرار کردن جلسه های مشترک بین موکل و همسرش ، اعلام کند که هدف موکل او در واقع تغییر در زندگی می باشد نه طلاق و جدایی . از دیگر مواردی که می توان از وکیل خانواده متخصص در آن استفاده کرد تا به یک نتیجه مطلوب رسید، دعوی اجرا گذاشتن مهریه می باشد.

زیرا وکلا با تخصصی شدن امور حقوقی ممکن است در زمینه های خانواده ، پرونده های ملکی، پرونده های کیفری و … که هر کدام دارای موضوعات مختلف حقوقی می باشد فعالیت نمایند. متخصص بودن وکیل خانواده به این معناست که وکیل پایه یک دادگستری در زمینه مسائل خانوادگی مهارت ویژه ای داشته باشد و به علت وکالت در زمینه خانواده تجارب بسیاری کسب کرده باشد. در واقع وکیل خانواده صرفا در حوزه خانواده ورود میکند و با پیچیدگی های آن کاملا آشنا میباشد. موسسه حقوقی تهران طلاق ، از جمله موسسه هایی است که دارای سابقه ای درخشان در خصوص فعالیت در حوزه مسائل خانواده ، می باشد .

همچنین به سبب طولانی بودن و زمان ‌بر بودن پروسه دادگاه وعدم اطلاع کافی از قوانین گاهاٌ منجر به از دست دادن زمان و عدم حصول نتیجه مطلوب می گردد. در این مقاله سعی داریم تا جهت عملکرد بهتر شما در رویارویی با مسائل خانوادگی مطالب مفیدی را بیان داریم. در صورت بهم خوردن نامزدی طرفین می توانند هدایایی را که به یکدیگر یا مادر و پدر هم داده اند در صورتیکه موجود باشد پس بگیرند . از اصلی ترین ویژگي های این مدرک رسمی این است که لازم الاجرا می باشد.