ماوس

پس می‌توانید از فیلترهای تکنولایف کمک بگیرید تا محصول مدنظرتان را به راحتی پیدا کنید و درب منزل تحویل بگیرید. نوع دیگر موس‌های بیسیم، موس بلوتوثی هستند که به موس وایرلس نیز شناخته می‌شوند. قیمت موس بی سیم بلوتوثی از موس‌های دانگل‌دار بیشتر است. موس بلوتوث با کمک بلوتوث به لپ‌تاپ یا کامپیوتر متصل می‌شود.

موس ای که از این سایت خرید ام کیفیت خوبی دارد و دارای نور پردازی می باشد. حالا که با انواع موس و موس های بی سیم آشنا شدید پیشنهاد میکنیم مقاله نصب موس بی سیم را بخوانید با نحوه اتصال موس حتی بدون دانگل بیشتر آشنا شوید. این موس برای گرافیست ها که با موس بسیار کار میکنند گزینه مناسبی است. ما به کارآموزان دوره آموزش فتوشاپ در آریا تهران پیشنهاد میکنیم از این موس برای انجام کارهای گرافیکی استفاده کنند. این ماوس به طرز عجیبی از خستگی شما کم میکند و شما میتوانید برای ساعات طولانی بدون خستگی کار خود را انجام دهید.

معرفی انواع ماوس کامپیوتر + قیمت خرید روز

شما میتوانید با استفاده از این ماوس ها  ، هرچه کیبورد و ماوس دارید را به کامپیوتر خود وصل کنید. بعضی از ماوس های بی سیم از طریق بلوتوث به کامپیوتر وصل میشوند و تعدادی از مدل های این ماوس به وسیله گیرنده های مخصوص خود تبادل اطلاعات را با کامپیوتر انجام میدهند. ماوس بی سیم یا ماوس وایرلس از طریق امواج رادیویی RF اطلاعاعت ورودی را به کامپیوتر ارسال میکند.

موس گیمینگ دیپ کول MG350

بزرگترین عیب ماوس بی سیم RF نیاز به دانگل است، در حالی که برای بلوتوث، تاخیر بالاتر هنگام جفت شدن با رایانه شما است. ماوس کامپیوتر بدون صدا واقعا عالیست
بقیه ماوس ها واقعا رو اعصابن. ماوس های بدون صدا هوشمند بسیار عالی هستند ماوس های بدون صدا دارای دودسته هستند یک دسته ماوس های بدون صدا سیم دار و دسته دیگری بدون سیم هستند.

  • در برخی از ماوس‌های برند لاجیتک، قابلیت اپتیک نامرئی Invisible Optic وجود دارد.
  • همان طور که میدانید سایلنت یعنی بیصدا و موس های سایلنت در حین کار کردن کمترین صدا را تولید میکنند.
  • ماوس‌های لیزری در مقایسه با ماوس‌های نوری، اندکی دقت بیشتری دارند.
  • البته تمامی وسیله های بی ‌سیم این گونه کار نمی‌کنند بعضی از آنها با کمک بلوتوث و برخی دیگر از استاندارد بی‌سیم ۲٫۴GHz بهره می برند.
  • ماوس‌های معمولی (سیمی، بلوتوثی، وایرلسی و …) مختصات x و y سطحی را که ماوس روی آن حرکت می‌کند، محاسبه می‌کنند.

تکنولوژی Optical Mice در موس نوری کامپیوتر استفاده شده و باعث تشخیص سرعت و جهت حرکت ماوس از طریق نور LED و بازتاب آن از ماوس پد میشود. تکنولوژی Laser Mice در موس لیزری کامپیوتر باعث افزایش ۲۰ برابری سرعت این ماوس نسبت به موس های نوری شده است. زمانی که نور LED روی ماوس پد بازتاب میکند این سنسور شروع به تصویر برداری میکند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار