آموزش ساخت بک لینک بهترین روش ساخت بکلینک رایگان-بک لینک گلدلینک

برای مثال می‌توانیم با تولید محتوای جذاب در این شبکه‌ها کاربران را دعوت به مطالعه ادامه مطلب در وب‌سایت کنیم. لینک سازی خارجی یا همان تولید بک لینک‌ نقش مهمی در فرایند بهینه سازی سایت در مرحله سئو خارجی دارد. متخصصین سئو تلاش می‌کنند تا با ترفندها و تکنیک‌‌های مختلف تولید بک لینک‌ها (پیوند ورودی) بهترین اثرگذاری را برای آن‌ها ایجاد کنند! در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که تاثیر بک لینک بر سئو چیست و شما را با روش‌های صحیح ایجاد بک لینک آشنا می‌کنیم. در سال 1990 مفهوم پیج رنک گوگل معرفی شد و با معرفی آن تعداد بک لینک های یک وب سایت تاثیر چشم گیری روی رتبه بندی آن وب سایت در نتایج گوگل داشت.

  • بنابراین، رتبه صفحه را به عنوان یک الگوریتم یا مفهوم در نظر بگیرید و نه به عنوان یک معیار.
  • چنین لینکی که نیاز به هیچ اقدامی به جز محتوای عالی ندارد ، پیوند تحریریه می گویند.
  • توصیه می‌شود برای یافتن کلمات کلیدی محبوب برای توصیف صفحه پیوند داده شده، کمی تحقیق کنید.
  • به این ترتیب یک صفحه ممکن است به صفحه‌ای از سایتی دیگر لینک داده باشد، اما رتبه و ارزشی از صفحه مبدأ دریافت نکند.
  • بعضی بک لینک‌ها با بعضی شرایط می‌توانند سایت شما را به اندازه چند جایگاه جابه‌جا کنند و در مقابل بعضی دیگر حتی شاید باعث افت رتبه سایتتان بشوند.
به‌هرحال این واقعیت که 90 درصد از اطلاعات در قالب تصویر وارد مغز ما می‌شود به‌خوبی نشان می‌دهد که ما ذاتاً تصاویر گرافیکی را به متن ترجیح می‌دهیم. به‌علاوه، احتمال لایک گرفتن و به اشتراک‌گذاری اینفوگرافیک ها سه برابر بیشتر از سایر انواع محتوا است. اگر درخواستتان رد شد، فیدبک بگیرید و به دنبال بهبود روش‌های خود باشید. درهرصورت از پرورش رابطه‌ها دست برندارید، چرا که هر رابطه‌ای می‌تواند به روابط بیشتری بی‌انجامد که می‌تواند مسیر اقدامات متعاقب شما را هموارتر کند. وبلاگ‌های حوزه فعالیت خودتان که نویسنده مهمان می‌پذیرند را با جستجو در گوگل پیدا کنید.

این حرف که بگوییم خرید بک‌لینک اصلاً خوب نیست و فقط باید با تولید محتوا رتبه خود را بهبود دهید حرف اشتباهی است. محتوای باکیفیت به صورت طبیعی بک‌لینک می‌گیرد اما این فرایند بسیار زمان‌بر است. با این که این روش موثر و کم هزینه است اما نداشتن محتوای مناسب، تعداد بیش از حد بک‌لینک و زمانبندی نادرست در ایجاد بک‌لینک می‌تواند باعث شود گوگل به وبسایت شما شک کند.

علاوه‌براین، بک‌ لینک‌ها به کار شما اعتبار می‌بخشند و بدون لینک نمی‌توانید رتبه قابل قبولی در گوگل به دست آورید. ممکن است برخی افراد مخالف بک لینک خریدن باشند و آن را کاری کاملا بی‌فایده بدانند. اما از طرف دیگر دلایل زیادی برای مفید بودن خرید آن نیز می‌توان ذکر کرد که در ادامه به آن می‌پردازیم. از آنجا که ممکن است برخی افراد زمان و حوصله خواندن مطالب طولانی را نداشته باشند، استفاده از فایل صوتی می‌تواند در ایجاد بک ‌لینک به آن‌ها کمک کند.

بهبود رتبه‌بندی سایت با بک لینک‌ها

به‌منظور ایده گرفتن برای تولید آیتم‌های لینک پذیر می‌توانید از روشی موسوم به روش آسمان‌خراش استفاده کنید. براساس مطالب ذکر شده دریافتیم، زمانی که یک سایت به وب‌سایت دیگری لینک می‌دهد، بک ‌لینک ساخته می‌شود. لینک‌سازی به عنوان بحث مطرح در سئو است که باعث ایجاد نظرات ضد و نقیض شده است. در صورتی که پروسه بک لینک‌سازی مداوم باشد، قطعا نتیجه رضایت‌بخشی حاصل می‌شود.

اما ما مطمئن هستیم که در بین این روش ها ، چندین روش برای کسب و کار شما مناسب است. یا چندین وب سایت مخصوص خود ایجاد می کنید و لینک را به یکدیگر ارائه می دهید. فقط چند ساعت کار یا کمی پول طول می کشد تا وب سایت شما در صفحه اول Google ظاهر شود. با این وجود ایجاد بک لینک در دایرکتوریها دیگر توصیه نمی‌شود زیرا پیدا کردن یک دایرکتوری معتبر کار ساده‌ای نیست.

بک لینک تنها یکی از عوامل رشد سایت است و به تنهایی نمی‌تواند باعث موفقیت سایت شود. اما این موضوع نباید باعث شود که از بک لینک های ضعیف‌تر از سایت‌های با اعتبار و کیفیت متوسط، چشم پوشی کنید. داشتن بک لینک در سایت‌های قوی همیشه امکان‌پذیر و افزایش رتبه با بک لینک حتی طبیعی نیست. به طور طبیعی فقط بخشی از بک لینک های شما از سایت‌های معتبر دریافت خواهند شد.

چرا بک‌لینک‌ها مهم هستند؟

آموزش ساخت بک لینک بهترین روش ساخت بکلینک رایگان-بک لینک گلدلینک